З ЮВІЛЕЕМ РІДНА ШКОЛО!!!


 Під шкільними DSC00410вітрилами дитинства летить у майбутнє  Глухівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. ім.. М.І. Жужоми, що відсвяткувала своє 50-річчя. Один з кращих навчальних закладів міста, який виділяється серед інших шкіл високим творчим потенціалом учнів та педколективу, відповідальністю та вимогливістю до своїх обов’язків й процесу навчання, ввічливістю й толерантністю, високим рівнем усіх заходів, які проводяться в стінах школи. Під час святкової частини  зачаровувало буквально все: пісні та танці у виконанні дітей та вчителів, глибокий ідейний зміст сказаного, тональність, з якою вчителі, гості та випускники говорили про школу. На свято, окрім випускників, ветеранів педагогічної праці та учнів і вчителів, були запрошені й почесні гост1450111587329_3і. Серед них: народний депутат України Андрій Деркач, заступник міського голови Роман Головня, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Попова, депутат Сумської обласної ради Олег Бояринцев, начальник відділу освіти Глухівської міської ради Людмила Васянович.

Хвилями спогадів полинули всі учасники свята в далекий 1965  рік, коли  розпочалося становлення школи-інтернату, продовжуючи подорож роками звершень та досягнень. Під час концертної програми пригадали усіх керівників школи, вшанували ветеранів педагогічної праці, познайомили з тими випускниками школи, які досягли надзвичайних висот. З трепетом слухали тих, хто починав роботу школи в далекому 1965 та вів її по сходинках становлення Давидовича О.О., Забару М.М., Терещенко І.І., Фещенко К.О., Дьомкіну А.А..

З ювілеєм школи пр1450111587329_1
ивітав  педагогічний колектив та  учнів депутат  Верховної Ради Андрій Деркач, який подарував навчальному закладу плазмовий телевізор та солодкі  подарунки учням школи. Щирими побажаннями добра і щастя звернувся до всіх заступник міського голови Роман Головня.  Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Попова,  зазначила, що справжнім подарунком до ювілею школи стало придбання 2 к1450111587329_0омп’ютерів та 2 плазмових телевізорів за кошти обласного бюджету, щоб учні могли з більшою зацікавленістю навчатися. Начальник відділу освіти Глухівської міської ради Людмила Васянович звернулася до дітей із закликом любити Україну, рідне місто і школу, завжди залишатися людяними, не дивлячись на 1450111398130_9будь-які обставини життя та подарувала принтер для  школярів й учителів.  Теплими словами згадали колишніх директорів школи, подякували своїм учителям за мудрі уроки життя випускники школи  Мірошник О.В., Печений А.І.,Соломяний  В.І., Карпенко Т.М.

Звучали музичні й поетичні привітання у виконані учителів, учнів, випускників, щирі побажання тимпедагогам, які поєднали своє життя зі школою. Для гостей свята була проведена невеличка екскурсія шкільними кабінетами, майстернями, затишними класами.

А на вулиці про щось тихо роP1210613змовляли вчителі та випускники школи різних років. Тихим шелестом дослухались до їх розмови берізки на шкільному подвір’ї та погідне прозоре небо заглядало в обличчя кучерявими хмарками високості.

%d блогерам подобається це: