1966-1976 роки
Говорячи про ці часи, слід зазначити, що велика увага приділялась суспільно-корисній праці, військово-патріотичному та національному вихованню.
У 1968 році вперше відбулися змагання гри «Зарница», яка стала улюбленою патріотичною грою учнів школи.
Зберегти прапор свого загону, захопити у полон умовного ворога, здобути навички виживання у надзвичайних ситуаціях – задачі, які стояли перед учасниками гри. Кожний її етап
фіксували на фотоплівку вчителі Костянтин Понирко та Вячеслав Шило.
Про найцікавіше розповідала шкільна радіогазета «Орлятко», якою керував Микола Нестерович Школьний.
Директором школи-інтернату призначено Афанасія Костянтиновича Шумило, який розумів, що школа –це єдиний організм, який постійно розвивається.
У 1972 році створено перші кабінети – трудового навчання та музики. Вводиться в дію кабінетна система навчання.
Коли у школах країни почали зароджуватися шкільні лісництва, серед перших шкіл на Сумщині, які включилися в цю роботу, була Глухівська школа-інтернат. За ініціативою вчителя біології Понира Костянтина Лукича та заслуженого лісника України Ахтаніна Івана Федоровича на базі Уздицького лісництва було створено щкільне лісництва. До його складу входило близько 200 учнів 1-8 класів.
За шкільним лісництвом було закріплено 190 га лісу.
Результатом роботи було створення кабінету лісництва, де були зібрані та описані породи дерев, які зустрічаються в нашій країні. На високому рівні була організована пошукова та дослідницька робота.
Досвід роботи шкільного лісництва був узагальнений і представлений на виставці досягнень народного господарства в м. Москві, де у 1986 році робота юних лісників була високо оцінена та нагороджена дипломом третього ступеня та бронзовою медаллю.
Окрім занять у шкільному лісництві вихованці школи посадили сотні дерев на схилах Павлівського озера та навколо школи. Вони і зараз нас зустрічають під час прогулянок затишними куточками парку.
А скільки подорожей здійснили вихованці інтернату. Під час канікул діти відвідували міста Київ, Ленінград, Волгоград, побували у Білорусії, зокрема у Брестській фортеці, Хатині та інших історичних місцях.Пощастило учням відвідати і Болгарію.