1966-1976 роки


Говорячи про ці часи, слід зазначити, що велика увага приділялась суспільно-корисній праці, військово-патріотичному та національному вихованню.

img_0003У 1968 році вперше відбулися змагання гри «Зарница», яка стала улюбленою патріотичною грою учнів школи.   img_0001Зберегти  прапор свого загону, захопити у полон умовного ворога, здобути навички виживання у надзвичайних ситуаціях – задачі, які стояли перед учасниками гри. Кожний її етап img_0005фіксували на фотоплівку вчителі Костянтин Понирко та Вячеслав Шило.

Про найцікавіше розповідала шкільна радіогазета «Орлятко», якою керував Микола Нестерович Школьний.%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b419

 

 

20 Директором школи-інтернату призначено Афанасія  Костянтиновича Шумило, який розумів, що школа –це єдиний організм, який постійно розвивається. 19У 1972 році створено перші кабінети – трудового навчання  та музики. Вводиться в дію кабінетна система навчання.

 

22 Коли у школах країни почали зароджуватися шкільні лісництва, серед перших шкіл на Сумщині, які включилися в цю роботу, була Глухівська школа-інтернат. За ініціативою вчителя біології Понира Костянтина Лукича та заслуженого лісника України Ахтаніна Івана Федоровича на базі Уздицького лісництва було створено щкільне лісництва. До його складу входило близько 200 учнів 1-8 класів.

23 За шкільним лісництвом було закріплено 190 га лісу.

%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b425Результатом роботи було створення кабінету лісництва, де були зібрані та описані породи дерев, які   зустрічаються в нашій країні. На високому рівні була організована пошукова та дослідницька робота.

26Досвід роботи шкільного лісництва був узагальнений і    представлений на виставці досягнень народного господарства в м. Москві, де у 1986 році робота юних лісників була високо оцінена та нагороджена дипломом третього ступеня та бронзовою медаллю.

Окрім занять у шкільному лісництві вихованці школи посадили сотні дерев на схилах Павлівського озера та навколо 29школи. Вони і зараз нас зустрічають під час прогулянок затишними куточками  парку.

28А скільки подорожей здійснили вихованці інтернату. Під час канікул діти відвідували міста Київ, Ленінград, Волгоград, побували у Білорусії, зокрема у Брестській фортеці, Хатині та інших історичних місцях.Пощастило учням відвідати і Болгарію.

 

 

 

%d блогерам подобається це: