1987-1995 роки


49

Школу-інтернат протягом цих восьми років очолював молодий, талановитий педагог Олексій Федосійович Давидович. За цей період зі школи випущено   302 учні.

У 1989 році школа-інтернат була реорганізована в середню  загальноосвітню школу з 10-11 педагогічними класами, у яких викладали вчителі педагогічного інституту.50За роки існування педагогічних класів було випущено 156тучнів, які стали здебільшого студентами Глухівськогот педагогічного інституту імені  Сергеєва-Ценського. Зараз вони  працюють у різних куточках України, а дехто повернувся до рідної школи і вчителює сьогодні.53

В цей період 1991-1992 навчальний рік учні школи стають переможцями  міських та обласних Всеукраїнських предметних олімпіад, саме за зайняте ІІІ місце у ІІІ етапі з предмету Українська мова та література.

Продовжується  робота попередників щодо  збору матеріалів про М.І.Жужому для поповнення експозиції музею. А ще в ці роки при школі ефективно працює підсобне господарство, де утримувалося більш як 50 голів свиней, парник, який повністю забезпечував шкільну їдальню в зимовий період  зеленою цибулею, кропом та петрушкою.

 

 

%d блогерам подобається це: