2011-2015 роки


%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b489Школа сьогодні – це сучасний навчальний заклад, у якому створені всі умови для успішної реалізації завдань освіти. В зв’язку зі змінами Бюджетного кодексу (наказом управління майном Сумської         обласної ради від 04.09. 2013 № 444 ) Глухівська спеціалізована школа – інтернат І-ІІІ ступенів    ім. М.І.Жужоми реорганізована в Глухівську загальноосвітню школу- інтернат .%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b492

Яскраві педагогічні кадри становлять кістяк колективу,%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b488 очолюваного Любов’ю Олександрівною. Їх єднає висока вимогливість (перш за все, до себе) і невтомна праця над собою. Як результат – перемоги учнів на міських та обласних олімпіадах, учителів у щорічному конкурсі педагогічної майстерності.

Лауреатами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» стали:%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b491

 • вчитель української мови та літератури Гусакова Наталія Вікторівна, 2012 рік;
 • вчитель фізичної культури Сорока Віктор Михайлович, 2012 рік;
 • вчитель хімії Кузеванова Ольга Вікторівна, 2014 рік.

Протягом п’яти останніх навчальних років учні  здобули 268 призових місць у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, що є найкращим результатом серед навчальних закладів міста Глухова. 92 кращих учнів школи брали участь у обласному етапі, 55 з них стали переможцями. Козюбіна Валерія виборола призове місце на державному рівні. 9 старшокласників стали переможцями II -го етапу конкурсу- захисту наукових робіт МАН,   2 – вибороли призові місця в III етапі конкурсу%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b493

Високі результати традиційно демонструють учні нашої школи в Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика та Міжнародному мовно-літературному %d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b494конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», інтерактивних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Колосок», «Лелека» «Бобер», «Патріот», «Кришталева сова», «Соняшник», «Гринвіч» та інших.

%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b495Переможцями міського конкурсу «Дитина року» стали:

 • ІІІилов Олександр 2012 рік, за досягнення \ навчанні;
 • Аносов Юрій 2012 рік, за розвиток дитячою громадського руху;
 • Козюбіна Валерія 2013 рік, за досягнення у навчанні ;
 • Усок Олександра 2013 рік, за творчі досяг нення;
 • Кабанова Ніна 2014 рік, за досягнення у навчанні;
 • Гагін Дмитро 2015 рік, за творче досягнення;
 • Войцеховський Сергій 2015 рік, за досягнення у навчанні.

Знання, які отримують вихованці школи понад державний стандарт, дають можливість вступати до найпрестижніших вузів України нашим випускникам.

З 2011 по 2015 ріки зі школи випущено 127 учнів. З кожним роком географія вступу випускників до ВНЗ розширюється. Так за останні роки випускники школи вступили та успішно навчаються:

 • в Києво-Могилянській академії,%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b497
 • в Національному медичному університеті імені Богомольця,
 • в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка,
 • в Київській національній академії внутрішніх справ.
 • у Львівському університеті імені Івана Франка,
 • в Київському авіаційному університеті,
 • в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та інших.

Говорячи про ці часи велика увага приділяється навчанню га вихованню творчої особистості учня. Гордість нашої школи її таланти. У школі працює 39 гуртків.%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b4101

Це 12 предметних гуртків, 19 гуртків виховного спрямування га 8 гуртків та секцій спортивного спрямування. Мистецтво гурткової роботи є невід’ємною частиною життя школярів, а формують креативність і смак вихованців керівники гуртків – вихователі, які стали для своїх учнів і наставниками-порадниками і майстрами творчості. Неодноразово роботи гуртківців ставали переможцями виставок декоративно – прикладного мистецтва як міського,обласного так і Всеукраїнського рівнів. Таких як: «Чарівні барви Глухова»» , «Квіти для Богородиці», «Великодні візерунки», «Різдвяний янгол», «Український сувенір», «Дитячий Наndmadе – 2014».%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b4103

Вихованці школи живуть досить цікавим і змістовним життям. Це, урізноманітнює їх громадянську позицію, допомагає творчо самореалізуватися.  Докладені зусилля щедро винагороджуються зайнятими призовими місцями в конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях міського, обласного та Всеукраїнського рівнів. Учні школи отримують призові місця протягом багатьох років, беручи участь: у міських фестивалях: патріотичної пісні, різдвяних щедрівок та колядок, Мистецькому водограї;

 • обласному конкурсі волонтерських загонів %d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b4104«Ветеран живе поруч»;
 • обласних фестивалях творчості : «Сходинки духовності», «Талановиті діти Сумщини», «Чисті роси»;
 • Всеукраїнських конкурсах: «Намалюй свої права», «Повернути із забуття.
 • %d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b4105Наша школа – це велика сім’я однодумців. 1 як у великій дружній родині є в шкільному колективі свята, які з роками стали традиційними. Ми пишаємося нашими шкільними традиціями. Це: Свято осені, День Знань, шкільна спартакіада «Ми – олімпійці», виставка поробок з природного матеріалу, День учнівського самоврядування,Посвята в старшокласники, шкільний фестиваль «Веселий калейдоскоп», День Святого Миколая, Спортивні свята «Козацькі розваги» та «Козацький гарт», Посвята в козачата, святкові та звітні концерти, Свято «Серця двох», мітинг-реквієм «Пам’ять жива», зустрічі зветеранами Збройних Сил, День матері, День Перемоги. День школи, Свято Останнього дзвоника, випускний вечір.

Учні школи-інтернату вміють не тільки гарно навчатися , берегти і примножувати традиції рідної школи, а і змістовно відпочивати. А допомагає в цьому екскурсійна діяльність школи, спрямована на залучення дітей до дослідження природи, історії рідного краю, формуванню національної свідомості. У школі розроблено цікаві екскурсійно-ігрові програми: екскурсії-дослідження для учнів середніх класів, екскурсійно-пошукова робота для старшокласників, заняття-милування для молодших школярів.

%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b4109У тісній співпраці з батьківським комітетом розроблено графіки –  маршрути подорожей для учнів. Вихованці школи-інтернату відвідали міста Київ, Чернігів, Полтаву, Вінницю, Батурин, Умань, Львів, Новгород – Сіверський, Суми, Путивль, Ромни, Ямпіль. Побували у зоопарку м.Мена Чернігівської області, аквапарках Броварів та Харкова.

Школі є ким пишатися. Серед випускників – інженери, кадрові військові, лікарі, вчителі, працівники юстиції, сільського господарства, фермери, товаровиробники, бізнесмени.

Багато вихованців стали передовиками виробництва, а більшість – невтомними чесними трудівниками. Минають роки, змінюючи все на своєму шляху, до школи поспішають інші діти… Проте одного не зможе змінити час: вчительської любові до своїх вихованців, їх відданості своїй справі, бажання передати всі свої знання тим, хто з допитливими очима переступив поріг рідної школи.

%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b4113Життя продовжується…

 

 

 

 

І так буде завжди!

%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b4114

 

 

%d блогерам подобається це: