Про права дітей і їх обов’язки

Протягом жовтня місяця у Глухівській загальноосвітній школі – інтернаті  І –ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми  проходить місячник правової освіти. У 1-4 класах відбулися заходи, спрямовані на ознайомлення з основними правами дітей, із законами, які гарантують їм ці права, формуванням  правової свідомості, активної позиції дітей щодо реалізації своїх прав у житті. Вихованці 1 –А класу ознайомились із положеннями «Декларації про права дитини».

Учні 1 – Б класу під час проведення  гри «Мої права» дізнавалися про права та обов҆’язки кожного громадянина, малювали тематичні малюнки. Для другокласників було проведено виховну годину «Права дітей», на якій діти ознайомилися з алгоритмом дій  при порушенні їхніх прав та свобод. В ході  гри «Ми знаємо свої права» учні 3 класу розширили знання про права, усвідомили їх значення . Учні 4 класу на виховній годині «Захист прав казкових героїв» намагалися втілити свої правові  знання  на практиці, захищаючи відомих героїв  казок.

Проведені виховні заходи розширили, збагатили знання учнів з правової освіти, допомогли усвідомити їх  значущість у повсякденному житті.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: