«Твої права і обов’язки»

«Я маю право!», «Чому ви порушуєте мої права?» — ці слова, на жаль, часто використовує людина в ситуаціях, коли сама неправа. Зазвичай, заява про особисті права  є виправданням пасивності, лінощів, прагненням отримати щось, нічого не даючи взамін. Саме на вмінні кожної людини користуватися своїми правами та поважати права інших будуються рівноправні стосунки з  оточуючими, які характеризуються взаємною довірою, співчуттям, теплотою, відчуттям єдності та впевненості.

Дізнатися більше про права і обов’язки мали змогу учні 6-а та 7-го класу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми під час виховної години на запрошення «Твої права і обов’язки». У ході виховної години школярі пригадали основні документи, які захищають права дітей, перелічили обов’язки кожної людини та на згадку про виховну годину отримали правовий буклет.

Діти зрозуміли, що від народження ми маємо певні права, які гарантовані і захищаються державою. Та потрібно пам’ятати, що наші права не повинні порушувати права інших. Людина повинна жити прекрасним повним надій і сподівань життям. Проте, де б ми не були, ким би ми не стали, ми повинні знати свої права та обов’язки і бути Людиною.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: