Знавці історії рідного краю

Відомий філософ доби Відродження сказав: «Рослина без коріння всихає, людина без минулого не живе». Саме тому, кожен із нас повинен знати і вивчати історію свого народу, свого краю та держави. Освічена людина завжди розуміє, що без минулого немає майбутнього. Для народу його історія – це не просто минуле, це його душа. Той,  хто не знає історії рідного краю, ніколи не зможе зрозуміти свого народу.

Дізнатися більше цікавих фактів про історію рідного краю мали змогу учні 7-го та 8-х класів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми під час конкурсу знавців історії рідного краю. Діти ознайомили присутніх з відомостями про археологічні знахідки  на території рідного краю, першими згадками про місто Глухів та економічне і культурне відродження міста.

У кожної людини на Землі є своя маленька батьківщина. Це той куточок рідного краю, де вона народилася і виросла, де живуть її батьки. Ось чому дуже важливо знати історію свого роду, краю, свого народу, поважати його звичаї та традиції.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: