Безпека життя понад усе!

Характерною особливістю сучасного життя є наявність газових комунікацій, великої кількості електричних приладів, предметів побутової хімії. У повсякденному житті недотримання елементарних норм і правил пожежної безпеки призводить до гірких наслідків: травм, опіків та матеріальних збитків. Але найстрашнішим наслідком пожеж є загублені людські життя.

Дізнатися більше про правила протипожежної безпеки мали змогу учні 6-х, 7-го, 8-х, 10-го та 11-го класів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І.Жужоми під час зустрічі із завідувачем навчально-консультаційним пунктом цивільного захисту населення в місті Глухів Мельником Олександром Володимировичем. Діти дізналися про статистичні дані пожеж, які виникають на нашій планеті, пригадали причини виникнення пожеж, їх наслідки а найголовніше правила попередження лиха.

Сьогодні на нашій планеті виникає біля п’яти з половиною мільйонів пожеж на рік. Кожні п’ять секунд – нова пожежа. Горять підприємства, лікарні, ліси та будинки. І саме головне – десятки людських жертв, серед них і дітей. Коли свого часу Ейнштейна запитали, чи небезпечна атомна енергія для людства, він відповів: «Не більше ніж коробка сірників, річ тільки у тому, до чиїх рук вона потрапить».  Вогонь наш друг, але вогонь і ворог… І якою гранню він обернеться , залежить тільки від людини.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: