«Герої не вмирають!»

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності і Свободи.

Україна, за всю свою історію, не раз піднімалася з колін. Побита і в ранах, нездоланна для ворогів, вона йшла під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна і до сьогоднішніх днів. Майдан 2013 року став символом боротьби, символом утвердження прагнень українців до європейських цінностей у європейській державі. За цей час Україна прожила цілу історичну епоху.

Згадати події Майдану, вшанувати Героїв Небесної Сотні мали змогу учні 6-а та 7-го класів Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені М.І. Жужоми під час виховної години «Герої не вмирають!». Учні у ході обговорення зробили висновок, що справжнє протистояння  простих людей  озброєним спецназівцям за наше мирне і щасливе майбутнє, розгорталося в центрі Києва. В один день тисячі мирних людей стали солдатами свого народу. Серед них – науковці, музиканти, викладачі, інженери, студенти та громадські активісти. Своїм життям вони викупили свободу для мільйонів українців.

Герої не вмирають! Вони завжди будуть в наших серцях. По країні уже з’являються перші вулиці та площі, названі на честь героїв Майдану. Гідність, відданість і патріотизм сьогодні засяяли новими гранями і стали поштовхом для переосмислення суті людського життя.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі…

 

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: