Гордість школи


Наші успіхи

Нині суспільство, як ніколи, потребує мислячої, ерудованої, фізично здорової, морально стійкої та творчо обдарованої молодої еліти. Ці запити сьогодення добре розуміють учні Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. М.І.Жужоми. Вони активно працюють, постійно перебувають у творчому пошуку, долучаючись до Всеукраїнських учнівських олімпіад, різноманітних конкурсів, турнірів, спортивних змагань.

У 2014-2015 н.р.  32 учні стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, 9 учнів – ІІІ етапу; 3 учні здобули перемогу в ІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН; 4 учні стали переможцями ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика,  3– Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка; 2 учні перемогли в ІІ етапі, 1 – у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої…»

Учень 10 класу Войцеховський Сергій став губернаторським стипендіатом та переможцем міського конкурсу «Дитина року» в номінації «За досягнення в навчанні», а учень 5 класу Гагін Дмитро здобув перемогу в міському конкурсі «Дитина року» в номінації «Творча особистість».

Значних успіхів досягли школярі й у спорті. Це І місце в міських змаганнях з волейболу, ІІ м. – з баскетболу, ІІ місце в обласних змаганнях серед шкіл-інтернатів з футболу, ІІ місце з легкоатлетичного багатоборства.

Учні продемонстрували досить високий рівень своїх творчих здібностей у міських та обласних конкурсах. 3 учні стали переможцями   ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Чисті роси» в номінації «Літературна творчість»; 4 учні здобули перемогу в  ІІІ етапі цього ж конкурсу в номінації «Вокальне мистецтво». Також школярі здобули 11 призових місць у міському конкурсі «Мистецький водограй».

Педагогічний та учнівський колективи школи продовжують творчу співпрацю, щоб покращити результати навчальних та творчих досягнень і піднятися на нові вершини успіху.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: